top of page
Search

Laidotuvės - kaip vyksta organizavimas, ką reikia žinoti?

Norime ar ne, bet kiekvienas savo gyvenime susiduriame su artimojo netektimi. Dažniausiai tai netikėta, sunku susitaikyti, o dar užgriūva laidotuvių organizavimas. Daug dalykų neaiškūs - nuo ko pradėti, kur pirmiausia kreiptis, kaip tinkamai viską organizuoti. Tokiu metu ypatingai svarbi profesionalų pagalba.Na, o teikiant laidojimo paslaugas ypač svarbu, kad darbuotojai gebėtų atlikti savo darbą ramiai, profesionaliai ir su nuoširdžia pagalba. Mūsų laidojimo namuose atrasite būtent tokį kolektyvą. Viską darome nuoširdžiai ir ramiai, kad jums būtų kuo lengviau. Siekiame, kad artimiesiems rūpesčių būtų kuo mažiau.


Ką svarbu žinoti norint suorganizuoti laidotuves?


Jei nežinote ir iš anksto su mirusiuoju nebuvote aptarę, kokių laidotuvių jis norėtų, laidojimo paslaugas teikiančios įmonės visuomet patars. Svarbiausi dalykai, ką turite žinoti - kur bus laidojimas mirusysis, kiek laiko truks šarvojimas, kiek numatoma atvykstančių atsisveikinti ir palydėti į amžiną poilsį bei koks bus laidojimo būdas.


Kremavimas ar laidojimas?


Jei mirusysis nebuvo išreiškęs noro, kaip nori būti palaidotas, tai padaryti reikės jums. Šiuo metu vis dažniau pasirenkamas kremavimas. Kūnas sudeginamas krematoriume, o pelenai atiduodami urnoje. Beje, Lietuvoje buvo priimtos pataisos, kuriomis nuspręsta leisti išbarstyti mirusiojo pelenus jūroje ar upėje, tai galima daryti ne arčiau nei 5 km. nuo kranto. Ši pataisa įsigaliojo nuo šių metų lapkričio 1 d. Iki šiol buvo galima urną laidoti, statyti kolumbariume ir išbarstyti pelenus kapinėse skirtoje vietoje.


Žinoma, įprastas, tradicinis laidojimo būdas taip pat nepamirštas ir vis dar dažnas. Todėl viskas priklauso tik nuo jūsų pasirinkimo. Be to, tradicinis laidojimo būdas dažnesnis ir dėl kremavimo kainos.


Laidojimo namai „Tyla“ - visos paslaugos vienoje vietoje


Mūsų laidojimo namai teikia visas reikiamas paslaugas - šarvojimas, kūno gabenimas, transportas, gėlės, žvakės, kūno paruošimas, giedotojai ir t.t. Visuomet nuoširdžiai patarsime, padėsime ir pasistengsime, kad jūsų artimojo kelionė į amžiną poilsį būtų sklandi ir graži.


Taip pat turime ir ritualinių reikmenų krautuvėlę, kurioje rasite viską, ko reikia laidotuvėms.

159 views

Comments


bottom of page