top of page

Paslaugos

 

Teikiame visas įmanomas su laidojimu susijusias paslaugas. Mums svarbu, kad Jums sunkiu metu nebereikėtų niekuo papildomai rūpintis. Todėl pas mus rasite viską ko reikia, padėsime nuo dokumentų sutvarkymo iki palydėjimo į amžiną poilsio vietą. Turime savo transportą, giedotojus, nešikus, duobkasius, floristę, pas mus rasite visus reikiamus ritualinius reikmenis. 

sarvojimo-sale-laidojimo-paslaugos (1).j
Šarvojimo salė 

Siekiame atitikti kiekvieno kliento poreikius. Pas mus rasite specialiai suprojektuotas šarvojimo sales. Jauki, moderni ir visus reikalavimus atitinkanti aplinka padės pagarbiai atsisveikinti su velioniu. 

Jūsų patogumui prie kiekvienos šarvojimo salės įrengti poilsio kambariai artimiesiems. Čia galėsite pailsėti, išgerti kavos ar arbatos, pavaišinti atvykusius atsisveikinti su velioniu. Vietoje rasite ir tualetą.

ritualiniai-reikmenys-laidojimo-aksesuar
178379433_850690802186157_80241278263115
Ritualinių reikmenų parduotuvė

 

Siekdami, kad Jums nereikėtų visko ieškoti skirtingose vietose, įrengėme ir ritualinių reikmenų parduotuvę. Mūsų asortimentas labai platus: šv. paveikslėliai, nosinaitės, pirštinaitės, rožančiai, gedulo juostos (su užrašais), žvakės, gėlės - jų kompozicijos. Taip pat gaminame ir portretus.

 

Taip pat pas mus galite įsigyti karstus, urnas,  laidojimo rūbus, laikinus paminklus. Jums pasiūlysime tikrai platų asortimentą. Pas mus rasite ir ekologiškus karstus ir karstus skirtus kremavimui.

Profesionali floristė sukomponuos kompozicijas tiek iš šviežiai skintų, tiek iš dirbtinių gėlių, pagamins kasutes, vainikus.

ritualiniai-reikmenys-laidojimo-aksesuar
Transportas-katafalakas.png
Transporto paslaugos

 

Teikiame visas reikalingas transporto paslaugas: velionio paėmimas iš namų, gydymo įstaigų. Katafalko nuoma. Taip pat turime ir lengvąjį automobilį, skirtą vežti velioniu.

Cars Formation
laidotuviu-organizavimas-planavimas.png
Kitos laidojimo paslaugos

 

Teikiame ir šias laidojimo paslaugas:

 

  • laidotuvių planavimas, organizavimas;

  • velionio sanitarinis paruošimas ir aprengimas;

  • laidojimo dokumentų, socialinių išmokų tvarkymas;

  • nešikų paslaugos;

  • duobkasių paslaugos;

  • giedotojų paslaugos;

  • bendradarbiaujame su Lietuvos ir Lenkijos krematoriumais;

  • morgas kūno laikymui ir paruošimui;

  • video, foto prezentacijų kūrimas - leis prisiminti brangias akimirkas su velioniu;

  • laidojimo paslaugos ir Šakių rajone, Jūsų pasirinktoje vietoje. 

„Tyloje” atsisveikinome su ne vienu artimu žmogumi. Nedvejodami rinkomės šiuos namus dėl nuoširdumo, profesionalumo ir jaukumo bei taktiškumo. Viskas būdavo apgalvota ir paruošta iki smulkmenų. Ačiū.
bottom of page