top of page

Dažniausiai užduodami klausimai

Koks Jūsų darbo laikas? 

Laidojimo namai "TYLA" paslaugas teikia bet kuriuo paros metu. Mes visada pasiruošę padėti. Galite skambinti bet kada ir mes suteiksime visas reikalingas paslaugas - kūno pervežimas, paruošimas, šarvojimo salė, transportas, gėlės, laidotuvių organizavimas. Sutvarkysime už Jus ir dokumentus, todėl Jums nebereikės papildomai niekuo rūpintis.

 

Ar paslaugas teikiate tik Šakių mieste?

Paslaugas teikiame tiek Šakių mieste, tiek Šakių rajone. Šakių mieste turim dvi modernias, patogias ir reikalavimus atitinkančias šarvojimo sales. Tačiau drąsiai galite kreiptis jei Jums mūsų paslaugų prireiks Šakių rajone. Atvyksime į Jūsų pasirinktą šarvojimo vietą ir suteiksime visas reikalingas laidojimo paslaugas.


Ar tvarkote laidojimo dokumentus?

Laidojimo namai "TYLA" teikia laidojimo dokumentų tvarkymo paslaugas. Pasirūpinsime už Jus visais reikalais.

Ar paruošiate kūną šarvojimui?

Mūsų laidojimo namai pasirūpins kūno paruošimu šarvojimui. Taip pat čia galite įsigyti ir drabužius, avalynę, ritualinius suvenyrus (rožančius, šv. paveikslėlis ir t.t.). Turime specialiai tam įrengtas patalpas, kurios atitinka aukščiausius reikalavimus ir visas higienos normas. 

Ar turite giedotojus, nešikus, duobkasius?

Laidojimo namai "TYLA" pasiūlys Jums duobkasius, nešikus ir giedotojus. Mūsų tikslas, kad rastumėte viską vienoje vietoje ir nereikėtų ieškoti skirtingų žmonių skirtingose vietose. 

Kodėl laidojimo namai "TYLA"? 

Pas mus dirba tik geriausi savo srities profesionalai, esame nuoširdūs, puikiai suprantame kaip svarbu ramybė, stabilumas ir operatyvumas tokiu momentu. Mūsų tikslas - visokeriopa pagalba Jums sunkiu gyvenimu momentu. 

bottom of page